působíme
po celé ČR

Novinky

 

Naše společnost Zastavahodinek.cz je jedním z největších výkupců luxusních značkových hodinek online v ČR a na Slovensku. Pojďme si něco více říci například o značce Tudor. Jedním z mnoha faktorů, který přispívá k popularitě značky Tudor, je její spojení s renomovanou značkou Rolex. Tudor byl původně založen jako cenově dostupnější alternativa ke..

Prodejte své starší hodinky za férovou cenu

Výkup hodinek v Praze je skvělou možností, jak se zbavit svých starších kousků a zároveň si přijít na peníze. Odborníci ve specializovaném obchodě ocení vaše hodinky podle jejich stavu, značky a poptávky na trhu. Díky tomu dostanete za své hodinky spravedlivou cenu a nemusíte se bát, že byste..

Rolex - hodinky s korunkou ve znaku zná snad každý. Jsou považovány za nejznámější značku hodinek světa. Pravda je však taková, že Rolex se nikdy nedokázal dostat mezi úplný vrchol haute horlogerie, tedy mezi značky jako Piaget, Breguet, Vacheron Constantin, Patek Philippe, IWC, Jaeger LeCoultre. Ano, Rolex je Mercedesem mezi hodinkami, nicméně ne Rolls Roycem. To však nemění nic na tom, že..

Novinka ve světě luxusních hodinek. Rolex uvedl, že rozhodnutí o převzetí firmy Bucherer bylo učiněno poté, co rodina kontrolující maloobchodní firmu se rozhodla, že ji prodá. Vztahy se současnými maloobchodními partnery se podle Rolexu nezmění. I tak to znamená strategický posun pro největší švýcarskou značku hodinek, která dlouho tvrdila, že nebude prodávat..

Prázdninový provoz 2023 23.07.2023 23:06

Informace všem klientům. Do konce měsíce července máme v naší společnosti dovolenou. Pro všechny potencionální zákazníky otvíráme opět v plném tempu od 2.8.2023. Těšíme se na Vás v sprpnu a jsme připraveni poskytnout komplexní služby v oblasti výkupu a zástav luxusních hodinek Rolex, Breitling, Omega, IWC, Hublot, Breguet, Patek Philippe. Naše..

Pokud vlastníte luxusní použite i nové hodinky a máte zájem je prodat, nebo případně dát do zástavy, neváhejte a kontaktujte naši společnost na telefoní nonstop lince 792 200 200. Naš pobočka na Moravě v Brně se náchází v budově AZ Tower v ulici Pražákova. Pro zákazníky ze Slovenska je nově otevřena pobočka v centru Bratislavy cca 70 metru od prodejny Sheron v..

Za naši společnost Zastavahodinek.cz - výkup hodinek, bych rád poděkoval všem našim zákazníkům a zároveň popřál vše nejlepší a hodně zdraví do nového roku 2023. Zveme Vás, do našich provozoven na výkup i solventní zástavu hodinek v Praze, Brně, Olomouci, Hradci Králové a nově i na Slovensku a to do Bratislavy. Luxusní nové,..

Pro naš zákazníky z Brna a okolí máme k dispozici novou pobočku na výkup hodinek v Brně Jih v budově AZ Tower V Prážákově ulici. Chceme tak uspokojit poptávku zájemcu z oblasti Jižní Moravy. Poskytneme všem zájemcům odborné popradenství. Zdarma oceníme značkové luxusní hodinky Rolex, Breitling, Hublot, Omega, IWC, Audemars Piguet, Patek Philippe, Cartier a..

Děkujeme, že jste navštívili náš web, zaměřený na výkup a zástavy luxusních značkových švýcarských hodinek. V náší společnosti vykupujeme a bereme do zástavy hodinky značek Rolex, Omega, IWC, Breitling, Panerai, Hublot, Audemars Piguet, Breguet, Patek Philippe za nejlepší možné ceny. Doporučujeme nejprve zavolat na nonstop linku 792 200 200 a domluvit si..

Vítejte na webu společnosti Zástavahodinek.cz. Naše společnost se úzce specializuje na výkup a zástavu švýcarských náramkových hodinek tradičních značek jako jsou Rolex, Breitling, Omega, IWC, Zenith, Patek Philippe, Audemars Piguet atd. Zavolejte nám na nonstop linku 792 200 200, jsme vám k dispozici 24 hodin denně a domluvte si schůzku na pobočce Praha nebo v Brně, Plzni, Olomouci, Hradci..

I během měsíce června a letních prazdnin, vám nabízíme naše služby v oblasti výkupu a zástav luxusních značkových hodinek tradičních švýcarských zanček Breitling, Rolex, Omega, Hublot, IWC, Breguet, Cartier, Patek Philippe u ktrých oceníme především model Nautilus. Jsme úzce a odborně zaměřená společnost, která dokáže vaše hodinky..

Naše polečnost nyní poskytla finanční dar na pomoc válkou postižené Ukrajině s přání brzkého ukončení válečného konfliktu. Firma B TIME cz zajistí vše nutné pro výkup hodinek i zástavu luxusních hodinek a to přes odborné posouzení stavu i ceny + případný servis až po prodej hodinek, a to buď přímo v naší..

Specializujeme se na výkup a zástavyy tradičních švýcarských luxusních hodinek Rolex, Omega, Breitling, Hublot, IWC, Audemars Piguet, Panerai, Breguet, Tudor, Vacheren Constantin, Patek Philippe. Za tyto luxusní značkové hodinky nabízíme nejlepší výkupní ceny a také nízké úroky a to v případě, že se je rozhodnete dát k nám do..

Poděkování + PF 2022 09.01.2022 23:11

Jménem naší společnosti Zastavahodinek.cz, bych chtěl poděkovat, všem našim zákazníkům a popřát Vám do nového roku 2022 hodně zdraví, štěstí a pracovních i soukromých úspěchů. Jsme Vám i nadále ihned k dispozici. Rádi Vám poskytneme slušnou zástavu i rychlý výkup vašich luxusních hodinek a to nejen v Praze, ale..

I v listopadu, kdy se sílícím příchodem návratu pandemie Covid 19 po celém území České republiky zavládá opět nejistota, má naše společnost pro Vás otevřeno každý den. Všem zájemcům poskytneme výkup luxusních značkových hodinek Rolex, Breitling, Hublot, Omega, IWC, Audemars Piguet, Patek Philippe a dalších exklusivních top značek...

Jste vlastníkem luxusních značkových Švýcarských hodinek Rolex, Omega, Breitling, Hublot, IWC, Audemars Piguet, Patek Philippe? Přemýšlíte, kde prodat či zastatvit vaše hodinky za slušnou cenu? Naše společnost B TIME CZ s.r.o. - Zastavahodinek.cz je vám okamžitě k dispozici. V tomto oboru, máme více jak 15 let praxi. Centrální pobočku společnosti najdede na Praze 3, ale..

I v období letních prázdnin a dovolených máme otevřenou naši provozovnu. Všem zájemcům poskytneme okamžitý výkup i zástavu luxusních značkových hodinek Rolex, Hublot, Omega, Breitling, IWC, Breguet, Audemars Piguet a dalších tradičních Švýcarských značek. Nabízíme nejlepší možné ceny na výkup a vyhodné..

Naše solventní společnost Zastavahodinek.cz nabízí výkup a zástavu drahých luxusních Švýcarských hodinek, jako jsou značky Rolex, Breitling, Hublot, Omega, IWC, Patek Philippe, Audemars Piguet, Bovet, Cartier, Chopard. V regionu Západních Čech pro Vás máme tyto pobočky a to Plzeň, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Klatovy a Domažlice a najdete nás i v Chebu...

U naší společnosti můžete rychle a bezpečně prodat vaše luxusní hodinky a peníze za ně obdržíte ihned v hotovosti nebo expresní platbou na váš účet. Nejsme klasický bazar hodinek, ale specializováná kancelář, kde se vám budeme osobně věnovat v diskrétním prostředí. Naše společnost je specialista na výkup luxusních použitých..

Jsme společnost, jenž se profesionálně zaměřuje na výkup, prodej a zástavy luxusních Švýcarských hodinek tradičních značek jako jsou Rolex, Omega, Breitling, Hublot, IWC, Audemars Piguet, Breguet, Patek Philippe atd. Pokud hledáte místo, kde prodat hodinky, tak jste u nás na správné adrese. Naše kancelář není klasický bazar hodinek, ale odborná firma jenž vám..

Lámete si hlavu a přemýšlíte, kde prodat vaše hodinky? Pokud vlastnite švýcarské luxusní hodinky, tak jste na správné adrese. Naše společnost Zastavahodinek.cz poskytuje výkup a zástavy luxusních značkových hodinek. Nabizíme ty nejlepší ceny za vaše hodinky a nízký úrok v připadě, že nám hodinky svěříte do..

Naše centrální pobočka Praha určená pro výkup a zástavy luxusních hodinek je vám k dispozici. Zavolejte nám na číslo 792 200 200 a domluvte si schůzku u nás v kanceláři. Dodržujeme bezpečnostní opatření nařízena vládou a naše prostory jsou pravidelně dezinfikovány proti viru COVID 19. Při výkupu hodinek vám nabízíme nano roušku nebo..

Naše společnost Zastavahodinek.cz Vám nabízí kompletní servis v oblati luxusních značkových švýcarských hodinek. Naší prioritou je především výkup hodinek a zástavy luxusních hodinek. Potřebujete li, zajistíme pro vás i odborný servis luxusních hodinek a táké, Vám jsem schopni sehnat vysněné hodinky, dle..

I v době pandemie Covidu 19 máme v lednu 2021 otevřenou naši hlavní kancelář, určenou na výkup, prodej i zástavu luxusních hodinek. Vaše značkové luxusní hodinky od vás vykoupíme za nejvyšší možnou cenu k vaší spokojenosti. Pokud vlastníte hodinky značek Rolex, Breitling, Omega, Audemars Piguet, Patek Philippe, Tag Heuer, Breguet, IWC a podobné..

Přejeme všem našim klientům a i ostatním co vlastní a mají rádi luxusní značkové hodinky Rolex, Breitling, Omega, IWC, Tag heuer, Zenith, Breguet, Hublot, Audemars Piguet, Patek Philippe, Tudor uspěšný nový rok 2021 a těšíme se na spolupráci. Rádi od vás vykoupíme vaše hodinky nebo je vezmeme do zástavy a to nejen v Praze ale i v Plzni, Karlových..

Přemýšlite kde prodat vaše luxusní hodinky v době pandemie? I v této době, kdy Covid 19 omezuje naší společnost, jsme připraveni v naší centrální kanceláři Praha vykoupit značkové hodinky nebo je vzít do zástavy. Naše společnost dodržuje bezpečnostní pokyny hygieny a pravidelně vše dezinfikujeme. Nemějte obavy a nabídněte nám k prodeji luxusní..

Jste majitelem luxusních značkových švýcarských hodinek jako jsou Rolex, Breitling, Hublot, Omega, Tag Heuer, Audemars Piguet, Patek Philippe, Bovet, IWC, Cartier, Chopard? Všem vlastníkům těchto hodinek nabízíme rychlý výkup a zástavu hodinek. Naše kanceláře najdete v Praze, Brně, Plzni i v Českých Budějovicích. Nové pobočky otvíráme v Karlových..

Pokud vlastníte i značkové luxusní šperky od značek Cartier a Chopard můžeme je od vás vzít do zástavy nebo rovnou vykoupit za nejlepší možnou cenu a to ihned a v hotovosti. Poskytujeme nejlepší výkupní ceny a rychlé solventní a diskrétní zástavy vašich švýcarských hodinek. Navštivte nás v Praze, Brně, Plzni a jsme take v..

Vlastníte luxusní použité hodinky a přemýšlíte kde prodat hodinky? U naší společnosti můžete dát hodinky do zástavy, na výkup i do komise a zařídíme i odborný servis vašich značkových hodinek. Výkup i zástavu provádí naše centrálni kancelář Praha, kde máme tým zkušených profesionálů, kteří..

Kde prodat hodinky? 13.08.2020 23:01

Přemýšlíte, kde prodat použité luxusní hodinky? V naší společnosti Zastavahodinek.cz jste na správné adrese. Jsme úzce specializováná firma zabývájící zástavou a výkupem luxusních značkových hodinek tradičních Švýcarských výrobců, jako jsou Rolex, Breitling, IWC, Omega, Patek Philippe, Vacheron Constantin, Zenith,..