působíme
po celé ČR

Novinky

Za naši společnost Zastavahodinek.cz - výkup hodinek, bych rád poděkoval všem našim zákazníkům a zároveň popřál vše nejlepší a hodně zdraví do nového roku 2023. Zveme Vás, do našich provozoven na výkup i solventní zástavu hodinek v Praze, Brně, Olomouci, Hradci Králové a nově i na Slovensku a to do Bratislavy. Luxusní nové,..

Pro naš zákazníky z Brna a okolí máme k dispozici novou pobočku na výkup hodinek v Brně Jih v budově AZ Tower V Prážákově ulici. Chceme tak uspokojit poptávku zájemcu z oblasti Jižní Moravy. Poskytneme všem zájemcům odborné popradenství. Zdarma oceníme značkové luxusní hodinky Rolex, Breitling, Hublot, Omega, IWC, Audemars Piguet, Patek Philippe, Cartier a..

Děkujeme, že jste navštívili náš web, zaměřený na výkup a zástavy luxusních značkových švýcarských hodinek. V náší společnosti vykupujeme a bereme do zástavy hodinky značek Rolex, Omega, IWC, Breitling, Panerai, Hublot, Audemars Piguet, Breguet, Patek Philippe za nejlepší možné ceny. Doporučujeme nejprve zavolat na nonstop linku 792 200 200 a domluvit si..

Vítejte na webu společnosti Zástavahodinek.cz. Naše společnost se úzce specializuje na výkup a zástavu švýcarských náramkových hodinek tradičních značek jako jsou Rolex, Breitling, Omega, IWC, Zenith, Patek Philippe, Audemars Piguet atd. Zavolejte nám na nonstop linku 792 200 200, jsme vám k dispozici 24 hodin denně a domluvte si schůzku na pobočce Praha nebo v Brně, Plzni, Olomouci, Hradci..

I během měsíce června a letních prazdnin, vám nabízíme naše služby v oblasti výkupu a zástav luxusních značkových hodinek tradičních švýcarských zanček Breitling, Rolex, Omega, Hublot, IWC, Breguet, Cartier, Patek Philippe u ktrých oceníme především model Nautilus. Jsme úzce a odborně zaměřená společnost, která dokáže vaše hodinky..

Naše polečnost nyní poskytla finanční dar na pomoc válkou postižené Ukrajině s přání brzkého ukončení válečného konfliktu. Firma B TIME cz zajistí vše nutné pro výkup hodinek i zástavu luxusních hodinek a to přes odborné posouzení stavu i ceny + případný servis až po prodej hodinek, a to buď přímo v naší..

Specializujeme se na výkup a zástavyy tradičních švýcarských luxusních hodinek Rolex, Omega, Breitling, Hublot, IWC, Audemars Piguet, Panerai, Breguet, Tudor, Vacheren Constantin, Patek Philippe. Za tyto luxusní značkové hodinky nabízíme nejlepší výkupní ceny a také nízké úroky a to v případě, že se je rozhodnete dát k nám do..

Poděkování + PF 2022 09.01.2022 23:11

Jménem naší společnosti Zastavahodinek.cz, bych chtěl poděkovat, všem našim zákazníkům a popřát Vám do nového roku 2022 hodně zdraví, štěstí a pracovních i soukromých úspěchů. Jsme Vám i nadále ihned k dispozici. Rádi Vám poskytneme slušnou zástavu i rychlý výkup vašich luxusních hodinek a to nejen v Praze, ale..

I v listopadu, kdy se sílícím příchodem návratu pandemie Covid 19 po celém území České republiky zavládá opět nejistota, má naše společnost pro Vás otevřeno každý den. Všem zájemcům poskytneme výkup luxusních značkových hodinek Rolex, Breitling, Hublot, Omega, IWC, Audemars Piguet, Patek Philippe a dalších exklusivních top značek...

Jste vlastníkem luxusních značkových Švýcarských hodinek Rolex, Omega, Breitling, Hublot, IWC, Audemars Piguet, Patek Philippe? Přemýšlíte, kde prodat či zastatvit vaše hodinky za slušnou cenu? Naše společnost B TIME CZ s.r.o. - Zastavahodinek.cz je vám okamžitě k dispozici. V tomto oboru, máme více jak 15 let praxi. Centrální pobočku společnosti najdede na Praze 3, ale..

I v období letních prázdnin a dovolených máme otevřenou naši provozovnu. Všem zájemcům poskytneme okamžitý výkup i zástavu luxusních značkových hodinek Rolex, Hublot, Omega, Breitling, IWC, Breguet, Audemars Piguet a dalších tradičních Švýcarských značek. Nabízíme nejlepší možné ceny na výkup a vyhodné..

Naše solventní společnost Zastavahodinek.cz nabízí výkup a zástavu drahých luxusních Švýcarských hodinek, jako jsou značky Rolex, Breitling, Hublot, Omega, IWC, Patek Philippe, Audemars Piguet, Bovet, Cartier, Chopard. V regionu Západních Čech pro Vás máme tyto pobočky a to Plzeň, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Klatovy a Domažlice a najdete nás i v Chebu...

U naší společnosti můžete rychle a bezpečně prodat vaše luxusní hodinky a peníze za ně obdržíte ihned v hotovosti nebo expresní platbou na váš účet. Nejsme klasický bazar hodinek, ale specializováná kancelář, kde se vám budeme osobně věnovat v diskrétním prostředí. Naše společnost je specialista na výkup luxusních použitých..

Jsme společnost, jenž se profesionálně zaměřuje na výkup, prodej a zástavy luxusních Švýcarských hodinek tradičních značek jako jsou Rolex, Omega, Breitling, Hublot, IWC, Audemars Piguet, Breguet, Patek Philippe atd. Pokud hledáte místo, kde prodat hodinky, tak jste u nás na správné adrese. Naše kancelář není klasický bazar hodinek, ale odborná firma jenž vám..

Lámete si hlavu a přemýšlíte, kde prodat vaše hodinky? Pokud vlastnite švýcarské luxusní hodinky, tak jste na správné adrese. Naše společnost Zastavahodinek.cz poskytuje výkup a zástavy luxusních značkových hodinek. Nabizíme ty nejlepší ceny za vaše hodinky a nízký úrok v připadě, že nám hodinky svěříte do..

Naše centrální pobočka Praha určená pro výkup a zástavy luxusních hodinek je vám k dispozici. Zavolejte nám na číslo 792 200 200 a domluvte si schůzku u nás v kanceláři. Dodržujeme bezpečnostní opatření nařízena vládou a naše prostory jsou pravidelně dezinfikovány proti viru COVID 19. Při výkupu hodinek vám nabízíme nano roušku nebo..

Naše společnost Zastavahodinek.cz Vám nabízí kompletní servis v oblati luxusních značkových švýcarských hodinek. Naší prioritou je především výkup hodinek a zástavy luxusních hodinek. Potřebujete li, zajistíme pro vás i odborný servis luxusních hodinek a táké, Vám jsem schopni sehnat vysněné hodinky, dle..

I v době pandemie Covidu 19 máme v lednu 2021 otevřenou naši hlavní kancelář, určenou na výkup, prodej i zástavu luxusních hodinek. Vaše značkové luxusní hodinky od vás vykoupíme za nejvyšší možnou cenu k vaší spokojenosti. Pokud vlastníte hodinky značek Rolex, Breitling, Omega, Audemars Piguet, Patek Philippe, Tag Heuer, Breguet, IWC a podobné..

Přejeme všem našim klientům a i ostatním co vlastní a mají rádi luxusní značkové hodinky Rolex, Breitling, Omega, IWC, Tag heuer, Zenith, Breguet, Hublot, Audemars Piguet, Patek Philippe, Tudor uspěšný nový rok 2021 a těšíme se na spolupráci. Rádi od vás vykoupíme vaše hodinky nebo je vezmeme do zástavy a to nejen v Praze ale i v Plzni, Karlových..

Přemýšlite kde prodat vaše luxusní hodinky v době pandemie? I v této době, kdy Covid 19 omezuje naší společnost, jsme připraveni v naší centrální kanceláři Praha vykoupit značkové hodinky nebo je vzít do zástavy. Naše společnost dodržuje bezpečnostní pokyny hygieny a pravidelně vše dezinfikujeme. Nemějte obavy a nabídněte nám k prodeji luxusní..

Jste majitelem luxusních značkových švýcarských hodinek jako jsou Rolex, Breitling, Hublot, Omega, Tag Heuer, Audemars Piguet, Patek Philippe, Bovet, IWC, Cartier, Chopard? Všem vlastníkům těchto hodinek nabízíme rychlý výkup a zástavu hodinek. Naše kanceláře najdete v Praze, Brně, Plzni i v Českých Budějovicích. Nové pobočky otvíráme v Karlových..

Pokud vlastníte i značkové luxusní šperky od značek Cartier a Chopard můžeme je od vás vzít do zástavy nebo rovnou vykoupit za nejlepší možnou cenu a to ihned a v hotovosti. Poskytujeme nejlepší výkupní ceny a rychlé solventní a diskrétní zástavy vašich švýcarských hodinek. Navštivte nás v Praze, Brně, Plzni a jsme take v..

Vlastníte luxusní použité hodinky a přemýšlíte kde prodat hodinky? U naší společnosti můžete dát hodinky do zástavy, na výkup i do komise a zařídíme i odborný servis vašich značkových hodinek. Výkup i zástavu provádí naše centrálni kancelář Praha, kde máme tým zkušených profesionálů, kteří..

Kde prodat hodinky? 13.08.2020 23:01

Přemýšlíte, kde prodat použité luxusní hodinky? V naší společnosti Zastavahodinek.cz jste na správné adrese. Jsme úzce specializováná firma zabývájící zástavou a výkupem luxusních značkových hodinek tradičních Švýcarských výrobců, jako jsou Rolex, Breitling, IWC, Omega, Patek Philippe, Vacheron Constantin, Zenith,..

Jsme úzce specializovaná společnost, jenž poskytuje výkup a zástavy hodinek značek Rolex, Patek Philippe, Audemars Piguet, Breitling, Hublot, Omega, IWC, Cartier a dalších švýcarských tradičních výrobců. U nás obdržíte slušnou výkupní cenu za vaše hodinky a to ihned při podpisu smlouvy. Pro případ, že vaše cenné hodinky nechcete prodat, tak je můžete u..

Kryze spojená s Covid 19 je pomalu u konce a naše společnost je denně připravena poskytnout věškeré služby spojené s výkupem a zástavou luxusních značkových hodinek. Centrální kancelář Praha je otevřená každý všední den a po telefonické domluvě i o víkendu. Nabízíme výkup hodinek Rolex, Omega, Breitling, Hublot, IWC, Patek Philippe, AP, a..

Přemýšlíte kde prodat hodinky nebo kde je dát do zástavy? Jste zde na správné adrese! Zástavy a výkup luxusních značkových hodinek nabízíme všem, kdo vlastní hodinky typu Rolex, Breitling, Omega, Hublot, IWC, Zenith, Patek Philippe, Audemars Piguet a daší takovéto švýcarské hodinky. Ať jste z Prahy, Brna nebo Plzně či Olomouce nebo bydlíte..

Nače hlavní kancelář je pro vás otevřena a v připadě zájmu o výkup nebo zástavu luxusních hodinek si domluvte individuální schůzku na telefoní lince 792 200 200. Vybavte se rouškou a nejlepé i jednorázovými rukavicemi. Výkup značkových švýcarských hodinek a zástavy luxusních hodinek probíhají rychle a diskrétně k..

Naše ryze Česká společnost Dozastavy.cz je lídrem na trhu v oblasti zástav a výkupu nových i použitých luxusních švýcarských hodinek Rolex, Breitling, Hublot, Omega, Bovet, Panerai, Patek Philippe, Audemars Piguet, Ulysse Nardin, Vacheron Constantin, Breguet, Tag Heuer a dalších prestižních značkových hodinek. Peníze vyplatíme ihned v hotovosti a hodinky..

Pro majitele luxusních švýcarských hodinek zanačky Rolex, Breitling, Patek Philippe, Audemars Piguet, Hublot, IWC, Omega, Tag Heuer, Bovet, Zenith, Ulysse Nardin, Franck Muller, Panerai, Tudor, Montblanc, Chopard, Cartier a dalších tradičních značkový hodinek jsme připraveni nabídnout kompletní služby zaměřené na výkup a zastavu luxusních hodinek. Potřebujete urychleně získat hotovost..