působíme
po celé ČR

Novinky

Naše solventní společnost Zastavahodinek.cz nabízí výkup a zástavu drahých luxusních Švýcarských hodinek, jako jsou značky Rolex, Breitling, Hublot, Omega, IWC, Patek Philippe, Audemars Piguet, Bovet, Cartier, Chopard. V regionu Západních Čech pro Vás máme tyto pobočky a to Plzeň, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Klatovy a Domažlice a najdete nás i v Chebu...

U naší společnosti můžete rychle a bezpečně prodat vaše luxusní hodinky a peníze za ně obdržíte ihned v hotovosti nebo expresní platbou na váš účet. Nejsme klasický bazar hodinek, ale specializováná kancelář, kde se vám budeme osobně věnovat v diskrétním prostředí. Naše společnost je specialista na výkup luxusních použitých..

Jsme společnost, jenž se profesionálně zaměřuje na výkup, prodej a zástavy luxusních Švýcarských hodinek tradičních značek jako jsou Rolex, Omega, Breitling, Hublot, IWC, Audemars Piguet, Breguet, Patek Philippe atd. Pokud hledáte místo, kde prodat hodinky, tak jste u nás na správné adrese. Naše kancelář není klasický bazar hodinek, ale odborná firma jenž vám..

Lámete si hlavu a přemýšlíte, kde prodat vaše hodinky? Pokud vlastnite švýcarské luxusní hodinky, tak jste na správné adrese. Naše společnost Zastavahodinek.cz poskytuje výkup a zástavy luxusních značkových hodinek. Nabizíme ty nejlepší ceny za vaše hodinky a nízký úrok v připadě, že nám hodinky svěříte do..

Naše centrální pobočka Praha určená pro výkup a zástavy luxusních hodinek je vám k dispozici. Zavolejte nám na číslo 792 200 200 a domluvte si schůzku u nás v kanceláři. Dodržujeme bezpečnostní opatření nařízena vládou a naše prostory jsou pravidelně dezinfikovány proti viru COVID 19. Při výkupu hodinek vám nabízíme nano roušku nebo..

Naše společnost Zastavahodinek.cz Vám nabízí kompletní servis v oblati luxusních značkových švýcarských hodinek. Naší prioritou je především výkup hodinek a zástavy luxusních hodinek. Potřebujete li, zajistíme pro vás i odborný servis luxusních hodinek a táké, Vám jsem schopni sehnat vysněné hodinky, dle..

I v době pandemie Covidu 19 máme v lednu 2021 otevřenou naši hlavní kancelář, určenou na výkup, prodej i zástavu luxusních hodinek. Vaše značkové luxusní hodinky od vás vykoupíme za nejvyšší možnou cenu k vaší spokojenosti. Pokud vlastníte hodinky značek Rolex, Breitling, Omega, Audemars Piguet, Patek Philippe, Tag Heuer, Breguet, IWC a podobné..

Přejeme všem našim klientům a i ostatním co vlastní a mají rádi luxusní značkové hodinky Rolex, Breitling, Omega, IWC, Tag heuer, Zenith, Breguet, Hublot, Audemars Piguet, Patek Philippe, Tudor uspěšný nový rok 2021 a těšíme se na spolupráci. Rádi od vás vykoupíme vaše hodinky nebo je vezmeme do zástavy a to nejen v Praze ale i v Plzni, Karlových..

Přemýšlite kde prodat vaše luxusní hodinky v době pandemie? I v této době, kdy Covid 19 omezuje naší společnost, jsme připraveni v naší centrální kanceláři Praha vykoupit značkové hodinky nebo je vzít do zástavy. Naše společnost dodržuje bezpečnostní pokyny hygieny a pravidelně vše dezinfikujeme. Nemějte obavy a nabídněte nám k prodeji luxusní..

Jste majitelem luxusních značkových švýcarských hodinek jako jsou Rolex, Breitling, Hublot, Omega, Tag Heuer, Audemars Piguet, Patek Philippe, Bovet, IWC, Cartier, Chopard? Všem vlastníkům těchto hodinek nabízíme rychlý výkup a zástavu hodinek. Naše kanceláře najdete v Praze, Brně, Plzni i v Českých Budějovicích. Nové pobočky otvíráme v Karlových..

Pokud vlastníte i značkové luxusní šperky od značek Cartier a Chopard můžeme je od vás vzít do zástavy nebo rovnou vykoupit za nejlepší možnou cenu a to ihned a v hotovosti. Poskytujeme nejlepší výkupní ceny a rychlé solventní a diskrétní zástavy vašich švýcarských hodinek. Navštivte nás v Praze, Brně, Plzni a jsme take v..

Vlastníte luxusní použité hodinky a přemýšlíte kde prodat hodinky? U naší společnosti můžete dát hodinky do zástavy, na výkup i do komise a zařídíme i odborný servis vašich značkových hodinek. Výkup i zástavu provádí naše centrálni kancelář Praha, kde máme tým zkušených profesionálů, kteří..

Kde prodat hodinky? 13.08.2020 23:01

Přemýšlíte, kde prodat použité luxusní hodinky? V naší společnosti Zastavahodinek.cz jste na správné adrese. Jsme úzce specializováná firma zabývájící zástavou a výkupem luxusních značkových hodinek tradičních Švýcarských výrobců, jako jsou Rolex, Breitling, IWC, Omega, Patek Philippe, Vacheron Constantin, Zenith,..

Jsme úzce specializovaná společnost, jenž poskytuje výkup a zástavy hodinek značek Rolex, Patek Philippe, Audemars Piguet, Breitling, Hublot, Omega, IWC, Cartier a dalších švýcarských tradičních výrobců. U nás obdržíte slušnou výkupní cenu za vaše hodinky a to ihned při podpisu smlouvy. Pro případ, že vaše cenné hodinky nechcete prodat, tak je můžete u..

Kryze spojená s Covid 19 je pomalu u konce a naše společnost je denně připravena poskytnout věškeré služby spojené s výkupem a zástavou luxusních značkových hodinek. Centrální kancelář Praha je otevřená každý všední den a po telefonické domluvě i o víkendu. Nabízíme výkup hodinek Rolex, Omega, Breitling, Hublot, IWC, Patek Philippe, AP, a..

Přemýšlíte kde prodat hodinky nebo kde je dát do zástavy? Jste zde na správné adrese! Zástavy a výkup luxusních značkových hodinek nabízíme všem, kdo vlastní hodinky typu Rolex, Breitling, Omega, Hublot, IWC, Zenith, Patek Philippe, Audemars Piguet a daší takovéto švýcarské hodinky. Ať jste z Prahy, Brna nebo Plzně či Olomouce nebo bydlíte..

Nače hlavní kancelář je pro vás otevřena a v připadě zájmu o výkup nebo zástavu luxusních hodinek si domluvte individuální schůzku na telefoní lince 792 200 200. Vybavte se rouškou a nejlepé i jednorázovými rukavicemi. Výkup značkových švýcarských hodinek a zástavy luxusních hodinek probíhají rychle a diskrétně k..

Naše ryze Česká společnost Dozastavy.cz je lídrem na trhu v oblasti zástav a výkupu nových i použitých luxusních švýcarských hodinek Rolex, Breitling, Hublot, Omega, Bovet, Panerai, Patek Philippe, Audemars Piguet, Ulysse Nardin, Vacheron Constantin, Breguet, Tag Heuer a dalších prestižních značkových hodinek. Peníze vyplatíme ihned v hotovosti a hodinky..

Pro majitele luxusních švýcarských hodinek zanačky Rolex, Breitling, Patek Philippe, Audemars Piguet, Hublot, IWC, Omega, Tag Heuer, Bovet, Zenith, Ulysse Nardin, Franck Muller, Panerai, Tudor, Montblanc, Chopard, Cartier a dalších tradičních značkový hodinek jsme připraveni nabídnout kompletní služby zaměřené na výkup a zastavu luxusních hodinek. Potřebujete urychleně získat hotovost..

Vaše švýcarské hodinky značek Rolex, Breitling, Omega, Patek Philippe, Chopard, Audemars Piguet a další obdobné značkové hodinky můžete vložit do zástavy u naší společnosti a to v případě, že po třebujete rychle poskytnout finanční půjčku, zástavu i výkup. Jsme připraveni vám nabídnout zajímavé podmínký a rychlé jednání...

Vítáme vás v novém roce 2020 a rádi Vám opět poskytneme naše služby v oblasti výkupu a zástav luxusních značkových hodinek. Naše hlavní provozovna v Praze je vám k dispozici každy všední den a sdělíme všem zájemcům veškeré podrobnosti i po telefonu na lince 792 200 200. Využíjte i výkup hodinek ktery nabízíme v Brně a..

Naše společnost vykoupí nebo vezme do zástavy vaše luxusní švycarské hodinky Rolex, Audemars Piguet, Hublot, IWC, Patek Philippe, Omega, Breitling, Zenit, a další značkové hodinky. Pokud jste je zakoupili například v hodinářství Bechyně,  Carollinum nebo klenotnictví Dušák/Kvedu čí v jiném luxusním boutique v Pařížské ulici, vlastníte..

Naše společnost Zastavyhodinek.cz Praha je specialista na výkup a zástavy hodinek luxusních značek jako jsou Patek Philipe, Rolex, Breitling, Omega, Hublot, Audemars Piguet, Cartier, Chopard, Zenith, IWC, TAG Heuer a dalších tradičních značek. Hodinky od vás vykoupíme ihned a v hotovosti za nejlepší možné ceny a nebo vám nabídnemé je dát u nás diskrétně do..

Všem majitelům luxusních značkových švycarských hodinek nabízíme půjčku ručenou hodinkama. Vaše hodinky u nás dáte jednoduše do zástavy a to na dobu jakou potřebujete a peníze obdržíte ihned a v hotovosti. Poskytneme vám i rychlý výkup hodinek značek Rolex, Breitling, Hublot, Omega, IWC, Patek Philippe a dalších tradičních značkových hodinek...

Potřebujete li rychle získat finanční prostředky a vlastníte značkové švýcarské luxusní hodinky jako jsou Rolex, Breitling, Omega, IWC, Hublot, Cartier, Audemars Piguet, Patek Philippe, tak nás neváhejte kontaktovat. Vaše hodinky můžeme vykoupit za hotové, nebo je příjmeme do zástavy, na dobu jenž si stanovíme. Máme nízké úroky a naše půjčka..

Vlastníte značkové švýcarské hodinky Rolex, Breitling, Hublot, Tag Heuer, IWC, Zenith, Omega, AP, Patek Philippe a další luxusní značky? Náš bazar hodinek od vás vykoupí nebo vezme do zástavy tyto luxusní značkové použité i nové hodinky. Nabízíme nejlepší výkupní ceny a platíme ihned a v hotovosti. Hlavní pobočku..

Potřebujete rychle peníze a nevíte si rady jak je získat během pár minut? Pokud vlastníte švýcarské značkové hodinky, tak vám rádi poskytneme rychlý výkup luxusních hodinek Rolex, Omega, Hublot, IWC, Tag Heuer, Patek Philippe, Cartier, Breitling a nebo můžete u nás dát vaše hodinky do zástavy a pak si je dle domluvy, opět vyplatit do vašeho vlastnictví...

Již máme po dovolené pro vás opět otevřenou naši hlavní pobočku Praha 3 a poskytnem výkup luxusních hodinek a zastavy hodinek. Vyplatíme hotově nejlepší možnou cenu za vaše švýcarské značkové hodinky. Naše specializováná zastavárna na hodinky poskytne výhodnou půjčku ručenou hodinkama značek Rolex, Breitling, Omega, IWC, Hublot a dalších..

Vlastníte švýcarské luxusní hodinky a nutně potřebujete rychle sehnat peníze v hotovosti? Nevájete tedy kontaktovat naší společnost na telefoní nonstop lince 792 200 200 a domluvte si schůzku u nás na pobočce. Vaše hodinky zdarma oceníme a domluvíme se zda máte zájem je prodat na výkup a nebo je pouze dát do zástavy a pak si je opět vyplatit. Jsme..

Máte momentální finanční nouzi a potřebujete rychle sehnat potřebné penize a to rychle a v hotovosti? Pokud vlastnite švýcarské luxusní hodinky značeky Rolex, Breitling, Omega, IWC, Hublot, Tag Heuer, Audemars Piguet, Patek Philippe a další takovéto značkové hodinky neváhejte nám zavolat na telefon  792 200 200 a domluvit si schůzku u nás v kanceláři. Poskytneme..