působíme
po celé ČR

Výkup luxusních hodinek

 

Vítejte na stránce výkup luxusních hodinek Praha, Vaše luxusní značkové použité i nové hodinky od Vás můžeme u nás na pobočce vykoupit a finanční částku obdržíte ihned a v hotovosti na místě. I přesto, že naší prioritou jsou zástavy hodinek, ale Vy upřednostňujete raději rychlý výkup hodinek za hotové, jste i tak na správném místě. Značkové originály hodinek od Vás vykoupíme za nejlepší cenu ku vzájemné spokojenosti a platíme ihned a hotově

Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky či emailem a domluvte si schůzku, kde určíme výkupní cenu Vašich hodinek. Cena závisí na značce a modelu hodinek. Dále se výkupní cena odvíjí od stáří a stavu hodinek, a potom také, zda máte k hodinkám potřebné příslušenství, jako je například originální krabička a doklady k hodinkám, certifikáty, karty s referenčním číslem, případně i návod k hodinkám.

Nejčastěji provadíme výkup hodinek Breitling, Omega, IWC, Rolex, Hublot, Audemars Piguet, Rado, Cartier, Chopard, Zenith, Tag Heuer, Panerai Luminor, Longines, Patek Philippe, Ulysse Nardin, Vacheron Constantin, Franck Muller, Bovet, Richard Mille, Jaeger LeCoultre, a další luxusní hodinky.

Výkup hodinek Praha 1, výkup hodinek Praha 2, výkup hodinek Praha 3, výkup hodinek Praha 4, výkup hodinek Praha 5, výkup hodinek Praha 6, výkup hodinek Praha 8, výkup hodinek Praha 9, výkup hodinek Praha 10, výkup hodinek Brno, výkup hodinek Plzeň, výkup hodinek Olomouc, výkup hodinek Ostrava, výkup hodinek České Budějovice, výkup hodinek Pardubice, výkup hodinek Hradec Králové, výkup hodinek Trutnov, výkup hodinek Liberec, výkup hodinek Jihlava, výkup hodinek Teplice, výkup hodinek Ustí nad Labem, výkup hodinek Děčín, výkup hodinek Karlovy Vary, výkup hodinek Kolín, výkup hodinek Kladno, výkup hodinek Znojmo, výkup hodinek Zlín, výkup hodinek Mladá Boleslav, záložňa výkup hodinek Bratislava, výkup hodinek Slovensko SK. Volejte nonstop linku 792 200 200 a domluvte si schůzku.

PŘED NÁVŠTĚVOU VOLEJTE A DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Kontakt

VOLEJTE, NEBO NAPIŠTE

tel.: 792 200 200 NON-STOP dozastavy@dozastavy.cz

CENTRÁLNÍ POBOČKA

Roháčova 77 Praha 3 - Žižkov pouze 5 minut od hlavního nádraží

OTEVÍRACÍ DOBA

PO - PÁ: 9:00 - 17:30 hod lze domluvit schůzku i mimo pracovní dobu
Telefon
Jméno a příjmení
Město
Kontaktní e-mail
Co nabízím DOZÁSTAVY
Účet bankovního spojení veden u České spořitelny č. 4245409339/0800